Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rus.mil.pl Konkurs fotograficzny rus.mil.pl - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      Maza
    • 2017-07-04
    # 1141
    Wszystkie były używane, teraz tylko WKBO (jeśli chodzi o WDW).
  1. # 1142
    WKBO jest dla mnie dość niezrozumiałe na razie, może kiedyś na WKBO się zdecydujemy ale pierwsze muszę się zagłębić w temat, może nawet założę osobny temat.
    •  
      Maza
    • 2017-07-04
    # 1143
    Dlaczego jest niezrozumiałe?
  2. # 1144
    Źle to ująłem :) Po prostu na razie nie zagłębiałem się w ten temat i nie za bardzo rozumie które ubranie na kiedy i jakie nazwy mają jakie ubrania i jak ich wyszukiwać :/ Weźmy dla przykładu zwykły letni mundur taki jak wz.09 jaki jest jego odpowiednik w WKBO jak bym chciał taki znaleźć? Jedne są z kapturem, inne bez kaptura, jedne mają kurtki i kamizelki ocieplające trochę się w tym gubię na razie. Ile w sumie mundurów trzeba kupić aby mieć kompletny WKBO?
    •  
      Maza
    • 2017-07-05 *
    # 1145
    To powinno Ci ułatwić rozkminę ;)

http://www.russianarmyshop.sk/modules/homeslider/images/e3baba3a230ae4e05e2d782e36e3704bc6828acf_vkbo%20full.jpg
  3. # 1146
    Witam
    Wie ktoś może jak się spisuje kamuflaż Spectre( nie SKWO) w polskich lasach i czy ktoś widział maskał Partizan-Spectre w użyciu?
  4. # 1147
    Spisuje się dobrze
    A używany jest przez FSB w taktyce zielonej np w Dagestanie
    •  
      Maza
    • 2017-09-05
    # 1148
    Jakby ktoś szukał zdjęć 6b46 w użyciu, poza paradami.

https://pp.userapi.com/c543108/v543108271/5a86a/IqjIvh2K5Zg.jpg
  5. # 1149
    •  
      Maza
    • 2017-09-12
    # 1150
    A KBK AKMS to polska kopia rosyjskiego 6П4 АКМС. Ale ale, KBK AKMS ma inną pokrywę zamka, inną powłokę, inaczej zakonserwowane drewna, nie ma dziurki drenażowej w łożu i ma oznaczenia polskie.

Mniej więcej na tej samej zasadzie sytuacja z tym hełmem od Kirassy i Drewniakiem. Bezlicencyjna kopia to by była gdyby chamsko zerżnęli wszystko.
  6. # 1151
    Witam! Powoli zbliża się zima, co polecicie z systemu VKBO na naszą piękną polską zimę? Zależy mi na tym aby było w miarę uniwersalne, obecnie mam wz.09 i VKBO Lato ale w tych mundurach przy 5 - 8 stopniach w nocy było już dziś trochę chłodno. Szukam czegoś w czym przy 5 stopniach ciepła się nie stopię a przy -30 nie zamarznę :) Myślę nad tym zestawem:
    link

Pozdrawiam :)
  7. # 1152
    -Ciuchy od Garsinga w Multi
    -Baza molle SSO czarna, kupiona od deliego
    Do powyższych niedługo dojdzie Defender skrytnik i do tego hełm ACH lub poprostu zostanę w czapce bejsbolówce. Da sięto do czegoś podpiąć? Najbliżej temu chyba do efesbełu, nie chodzi mi o full reko, ale o stylizację.
  8. # 1153
    Witam! :) Od wielu lat bawię się w ASG, jakiś czas temu zacząłem zabawę w stylizację na sąsiadów ze wschodu. Powoli chciałbym skompletować sobie oporządzenie, które mogłoby jak najlepiej upodobnić mnie do radzieckiego żołnierza z interwencji w Afganistanie. Na ten moment z oryginalnych rzeczy posiadam Chicoma, Mieszok z kieszenią w kolorze piaskowym i majkę (wiem, wiem niedużo ale zawsze coś :D). Wiem, że potrzebuję jeszcze dużo rzeczy ale czy ktoś mógłby mnie mniej więcej nakierować na jakie jednostki mógłbym się z obecnym zestawem zacząć stylizować i ewentualnie jaki ekwipunek byłby niezbędny do dokupienia. Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o sam mundur interesowałaby mnie afganka a najbardziej KLMK. Proszę o jakieś sugestie i podpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :>